simply-v-vegan-grated
Simply V roślinne wiórki na bazie migdałów

Aromat i smak, które pokochasz

Roślinne wiórki Simply V otwierają przed Tobą zupełnie nowy wymiar kuchni roślinnej. Sami nie możemy zdecydować, które ich zastosowanie lubimy najbardziej. Dzięki wiórkom Simply V Twoje potrawy zyskają wspaniały smak i idealną konsystencję.

Przygotuj się na niespotykane doznania!

Nasze roślinne wiórki na bazie migdałów Simply V przetestowaliśmy w wielu wymagających warunkach. Ich charakter pozwala przygotować pyszne zapiekanki z apetycznym, złociście chrupiącym wierzchem oraz prawdziwą pizzę z ciągnącą się i smakowitą warstwą. Dzięki użyciu specjalnie dobranych składników temperatura topienia wiórków jest odpowiednio niska, by utrzymać wszystko, co najlepsze z zawartych w nich roślinnych składnikach.

Prosty skład, pełnia smaku!

Tworząc wiórki Simply V chcieliśmy Ci podarować to, co najlepsze i najpyszniejsze. Nasze wiórki zawierają ponad 50% pasty z migdałów, a cała lista składników jest czytelna i nieskomplikowana. Lubimy, gdy nasze jedzenie jest pyszne i proste.
Poznaj pełny skład roślinnych wiórków Simply V
Wsad migdałowy 52% (woda, migdały 2%), olej kokosowy, sól, skrobia, skrobia modyfikowana, aromat, sól, koncentrat z jabłka i marchwi, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. Produkt może zawierać inne orzechy.
Plama2
Wiemy jak ważne jest by nasze codzienne posiłki dawały nam radość i miały korzystny wpływ na nasze zdrowie. Zobacz jak w Simply V rozumiemy ideę pełnowartościowego jedzenia.

Odkryj naszą bazę autorskich przepisów i przygotuj pyszne i zdrowe danie z użyciem roślinnych wiórków Simply V!

Plama3