Simply V_plastry_MILD_PR
Simply V_plastry_INTENSE_PR-1000
Simply V roślinne plastry na bazie migdałów

Radość w każdym plasterku

Odpowiednio twarde, z przyjemną, zwartą strukturą i zachęcającym kolorem - roślinne plastry Simply V na bazie migdałów to kulinarny przebój! Występują w dwóch smakach: łagodnym i wyrazistym, a oprócz tego, że charakteryzują je nieograniczone sposoby wykorzystania i niezapomniany smak, plasterki stworzone są od początku do końca z produktów roślinnych.
Tajemnica żółtego plasterka

Etykieta bez niespodzianek

Znasz to uczucie, kiedy skład produktu przyprawia Cię o zawrót głowy? Wybierając roślinne plastry na bazie migdałów Simply V z pewnością tego nie uświadczysz. Lubimy wiedzieć, co jemy - dlatego zdecydowaliśmy się na proste receptury.
Poznaj pełny skład roślinnych plastrów Simply V o smaku łagodnym
Wsad migdałowy 54% (woda, migdały 2%), olej kokosowy, skrobia, skrobia modyfikowana, sól, aromat, koncentrat z marchwi i jabłek, przeciwutleniacz: askorbinian sodu. Produkt może zawierać inne orzechy.
Poznaj pełny skład roślinnych plastrów Simply V o smaku wyrazistym
Wsad migdałowy 52% (woda, migdały 2%), olej kokosowy, skrobia, skrobia modyfikowana, sól, aromat, koncentrat z marchwi i jabłek, przeciwutleniacz: askorbinian sodu. Produkt może zawierać inne orzechy.
Subtelna przyjemność

Delikatność w każdym kęsie

Simply V roślinne plastry na bazie migdałów o smaku łagodnym to codzienna przyjemność, która zaskakuje swoją uniwersalnością. Z ich pomocą przygotujesz dania na zimno i na ciepło. Plastry po stopieniu tworzą pyszną, chrupiącą warstwę, dzięki czemu pozwolą Ci przygotować prawdziwą pizzę albo zapiekankę. Roślinne plastry na bazie migdałów Simply V o smaku łagodnym, zawierające olej kokosowy i migdały, to sposób na ucztę dla każdego.
Daj się zaskoczyć

Smak do którego wrócisz niejeden raz

Roślinne plastry Simply V na bazie migdałów o smaku wyrazistym to propozycja, która zawróci Ci w głowie. Zapach i struktura każdego plastra zachęca do sięgania po więcej – zarówno jako solową przekąskę, jak i element roślinnej fiesty kulinarnej. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest przebojowy składnik, który wzniesie całe danie na zupełnie inny poziom.
Plama2
Wiemy jak ważne jest by nasze codzienne posiłki dawały nam radość i miały korzystny wpływ na nasze zdrowie. Zobacz jak w Simply V rozumiemy ideę pełnowartościowego jedzenia.

Odkryj naszą bazę autorskich przepisów i przygotuj pyszne i zdrowe danie z użyciem roślinnych plastrów na bazie migdałów Simply V!

Plama3