Simply V_pasta_MILD_PR-kopia
Simply V_pasta_PAPRYKA_PR-kopia
Simply V roślinne pasty kanapkowe na bazie migdałów

Kremowa rewolucja pełna smaku

Roślinne pasty Simply V to niezwykłe połączenie naturalnej mocy migdałów z bogatym aromatem. Występują w dwóch smakach: łagodnym i paprykowym. Dajemy słowo, że będą ci towarzyszyć w kuchni przez cały dzień. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na kanapkę, czy na coś nieco bardziej skomplikowanego, pasty Simply V spełnią wszystkie twoje oczekiwania. W dodatku są tak delikatne i lekkie, że nim się spostrzeżesz, zobaczysz puste opakowanie.
Etykieta bez tajemnic

Polubisz za skład, pokochasz za smak

Tworząc roślinne pasty kanapkowe Simply V chcieliśmy Ci podarować to, co najlepsze i najpyszniejsze. Nasze pasty zawierają ponad 80% wsadu migdałowego, a cała lista składników jest czytelna i nieskomplikowana. Lubimy, gdy nasze jedzenie jest pyszne i proste.
Poznaj pełny skład roślinnej pasty kanapkowej Simply V o smaku łagodnym
Wsad migdałowy 85% (woda, migdały 21%), olej kokosowy, sól, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. Produkt może zawierać inne orzechy.
Poznaj pełny skład roślinnej pasty kanapkowej Simply V o smaku paprykowym
Wsad migdałowy 80% (woda, migdały 20%), olej kokosowy, papryka 5%, zioła, sól, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. Produkt może zawierać inne orzechy.
Uniwersalnie pyszna

Zawodniczka do zadań specjalnych – i tych zwyczajnych też

Simply V roślinna pasta kanapkowa na bazie migdałów o smaku łagodnym potrafi zdziałać cuda w kuchni. Pokochasz ją za migdałowe nuty, które wzbogacą smak Twoich dań. Może być głównym składnikiem lub dodatkiem do Twoich smakowitych potraw.
Sięgniesz po więcej

Towarzyszka z charakterem

Simply V roślinna pasta kanapkowa na bazie migdałów o smaku paprykowym zaskoczy Cię swoim odważniejszym charakterem. Zachowuje kremową konsystencję i jednocześnie nadaje daniom wyrazistości. Podana bez dodatków, otworzy Cię na zupełnie nowe doznania kulinarne.
Plama2
Wiemy jak ważne jest, by nasze codzienne posiłki dawały nam radość i miały korzystny wpływ na nasze zdrowie. Zobacz, jak w Simply V rozumiemy ideę pełnowartościowego jedzenia.

Odkryj naszą bazę autorskich przepisów i przygotuj pyszne i zdrowe danie z użyciem roślinnych past kanapkowych na bazie migdałów!

Plama3