Moc roślin w przepysznym wydaniu!

Nasze produkty oferują pełnię smaku i pysznych wrażeń w rozmaitych zastosowaniach! Do ich produkcji używamy bogatych w składniki odżywcze migdałów oraz oleju kokosowego. W Simply V stosujemy proste receptury i rezygnujemy z soi, oleju palmowego, glutenu oraz laktozy, ponieważ naszym celem jest naturalna i prawdziwa przyjemność z kuchni roślinnej. Pragniemy dostarczać nową jakość i doświadczenia smakowe, które zostaną w pamięci na dłużej.

Roślinna alternatywa - tak wiele możliwości!

Produkty na bazie migdałów Simply V mogą być swobodnie i różnorodnie wykorzystywane w codziennym menu. Stanowią roślinną alternatywę dla nabiału: pyszną i idealną do przygotowania rozmaitych dań. Z Simply V możesz: smarować kanapki, przygotowywać desery i sałatki, tworzyć przekąski, gotować zupy i sosy, dodawać plastry do ulubionych burgerów i wrapów, posypać wiórkami makarony i zapiekanki lub zastosować je jako ciągnące i idealnie topliwe dopełnienie ulubionej pizzy.

Odkryj naszą bazę autorskich przepisów, przygotuj pyszne i zdrowe danie z użyciem roślinnych produktów na bazie migdałów Simply V!

Plama3